Як зібрати диван? – Інструкція

Ви впевнені, що перша збірка дивана вам під силу? Щоб не сумніватися, уважно прочитайте цю інструкцію. У ній ми розповідаємо, як зібрати диван самостійно, щоб нічого не зламати і самому залишитися цілим.

Як зібрати диван

Як правило, сучасні дивани поставляються в частково розібраному вигляді. Щоб зібрати диван своїми руками і скоріше почати ним користуватися, вам знадобляться:

  • розібраний диван;
  • Інструкція по збірці;
  • гайкові ключі;
  • помічник;
  • 15 хвилин, якщо ви професійний збирач меблів або як мінімум годину, якщо це ваша перша збірка дивана;

Крок 1: підготовка

Акуратно звільніть частини дивана від упаковки, щоб не пошкодити оббивку. Надайте м’яким елементам оригінальну форму: розправте подушки, потягнувши за кути в протилежні сторони, розгладьте руками складки від центру до країв.

Крок 2: перевірка

Порівняйте з інструкцією: кількість комплектуючих елементів і фурнітури має збігатися.

Крок 3: прикрутіть ніжки

Якщо у дивана є декоративні ніжки або інші елементи – спочатку прикріпіть їх. У зібраному вигляді меблі буде складніше перевертати.

Крок 4: збірка

Якими б не були форма і спосіб трансформації вашого дивана, його конструкція буде складатися з основного каркасу і додаткових деталей – як великих (підлокітники, спинка, оттоманка і т.д.), так і дрібних (декоративні елементи, фурнітура). Тому процес складання у всіх випадках приблизно однаковий: спочатку з’єднуємо велике, потім – маленьке. В основному це буде виглядати наступним чином:

  1. Встановіть кріплення: вирівняйте отвори для кріплень, і в ці отвори вкрутіть меблеві болти або саморізи, як передбачено в інструкції. Закручуйте акуратно, щоб не зірвати різьбу.
  2. Аналогічним способом прикріпіть спинку дивана до сидіння, якщо того вимагає конструктив – в деяких моделях вони поставляються одразу скріпленими разом.
  3. Основа вашого майбутнього дивана готове, тому далі – черга підлокітників. Закріпіть їх по черзі до основи з обох сторін.
  4. Фінал – установка додаткових елементів, якщо того вимагає комплектація (фальшспинка, ящик для білизни і т.д.).
Закручуйте кріплення зсередини не в повну силу – якщо ви зібрали диван неправильно, так буде простіше розібрати конструкцію. Після закінчення складання кріплення завжди можна підтягнути.
Якщо видимих ​​технічних отворів немає – не лякайтеся, вони можуть бути приховані під тканиною. Уважно прочитайте інструкцію, знайдіть відповідні місця в елементах дивана і звільніть отвори.

Це – основна, але не єдина методика того, як зібрати диван. Моделі різних форм і комплектації можуть відрізнятися способом збірки, а також мати ряд додаткових особливостей.

Прямий диван

Якщо у моделі передбачено відсік для постільних речей – збірка може початися з установки підлокітника на білизняний відсік з подальшим їх з’єднанням зі спинкою і сидінням.

Кутовий диван

Насамперед перевірте сторону кріплення кута майбутнього дивана. Якщо ви придбали модель з універсальним кутом, розташування якого можна змінювати, визначитеся з місцем кутового модуля дивана в кімнаті – зліва чи справа?

Модульний диван

Як правило, окремі модулі доставляються відразу в зібраному вигляді, і вам залишається тільки сформувати диван на свій смак. Однак, якщо в складі дивана є складний модуль, буде потрібно зробити деякі маніпуляції в залежності від конкретної моделі. Наприклад, скріпити матраци сидіння і спинки.

Крок 5: перевірка механізму

Диван майже зібраний, давайте спробуємо його розкласти. Механізм повинен працювати без гучних звуків і відчутного опору, розкладаючи зібрану модель в рівне спальне місце.

Якщо все пройшло успішно – вітаємо, ви зібрали диван правильно! Якщо диван розклався нерівно, в повному обсязі або спальне місце не розклалося зовсім – поверніться до четвертого кроку (сподіваємося, ви пішли нашої поради і не закрутили болти повністю).

Збірка дивана – заняття хоч і нескладне, проте відповідальна. Неправильно зібрана модель швидше виходить з ладу, механізм трансформації працює не так плавно або комфортно, та й в цілому неправильно зібраний диван виглядає не так естетично, як хотілося б його власнику.

Якщо ви не впевнені в своїх силах, краще довіртеся професійним збирачам меблів – вони на цій справі собаку з’їли і точно врахують всі тонкощі збірки саме вашої моделі.Це забезпечить максимальний термін служби, а вам – заощадить час і сили, і гарантує саме той комфортний відпочинок, про який ви мріяли при покупці.

Uncategorized

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Меню