Доставка меблів

Оплата

При замовленні будь якого товару, здійснюється обов`язковий завдаток у розмірі від 10% до 50% від загальної суми чеку, в залежності від товару. Оплату завдатку можна здійснити на карту ПриватБанку, готівкою на торговій точці, по перерахунку на р/р, через POS-термінал. Після чого менеджер оформить накладну. Решту суми Ви можете оплатити під час отримання замовлення при доставці або самовивозі зі складу:

 • Готівкою при доставці
 • Платіжно картою (Visa, Mastercard)
Доставка за місто в радіусі 50 км.
Доставка за місто в радіусі більше 50 км.
Доставка по Україні
Доставка за місто в радіусі 50 км.

Доставка до будинку – 20грн/км(за умови ще однієї доставки у ваш напрямок) Доставка виключно вашого замовлення 30грн/км

Розрахунок вартості доставки здійснюється від м.Львів вул.Городоцька 224 до кінцевої точки доставки. Наприклад, відстань від складу на вул.Городоцькій 224 до с.Прилбичі дорівнює 46,1 км, тобто 46,1*20=922 грн

Термін доставки 1-5 дні (за умови наявності товару на складі).

При замовленні здійснюється обов`язковий завдаток у розмірі від 10% до 100% від загальної суми чеку, в залежності від товару. Оплату завдатку можна здійснити  по перерахунку на р/р. Після чого менеджер оформить вам накладну. Решту суми ви можете оплатити при отриманні вашого замовлення.

Доставка за місто в радіусі більше 50 км.

Вартість та термін доставки прораховується індивідуально, в залежності від кількості товару та напрямку. Для прорахунку звертайтесь до наших менеджерів, номери телефонів у вкладці “контакти”.

Термін доставки 1-7 днів з моменту оплати завдатку (за умови наявності товару на складі). Для не популярних напрямків термін відправки може бути більший до 14 днів

При замовленні здійснюється обов`язковий завдаток у розмірі від 20% до 100% від загальної суми чеку, в залежності від товару. Оплату завдатку можна здійснити по перерахунку на р/р. Після чого менеджер оформить вам накладну. Решту суми ви доплачуєте за день до відправки вашого замовлення.

Доставка по Україні

У нашій базі більше 50-ти водіїв з різних кутків України з якими ми співпрацюємо, що дозволяє швидко та вчасно доставляти ваші замовлення за доступною ціною. У найвіддаленіші точки доставка здійснюється фірмами поштових перевезень “Нова Пошта”, “УкрЗалізниця”.

Вартість та термін доставки прораховується індивідуально, в залежності від кількості товару та напрямку. Для прорахунку звертайтесь до наших менеджерів, номери телефонів у вкладці “контакти”.

Термін доставки 1-7* днів з моменту оплати завдатку (за умови наявності товару на складі).
*Термін доставки може бути більшим, все залежить від вашого населеного пункту!

При замовленні здійснюється обов`язковий завдаток у розмірі від 20% до 50% від загальної суми чеку, в залежності від товару. Оплату завдатку можна здійснити на карту ПриватБанку або по перерахунку на р/р. Після чого менеджер оформить вам накладну. Решту суми ви можете оплатити при отриманні вашого замовлення*.

*При доставці “УкрЗалізницею”, здійснюється повна оплата, у зв’язку відсутності наложеного платежу!

Доставка меблів по Львову

Доставка здійснюється власним транспортом:

 • Доставка до будинку – 350 грн ( до під’їзду )
 • Малогабаритний товар до 50кг (250 грн)
 • Підйом на поверх-від 90 грн/1 поверх(взалежності від кількості меблів)
 • Підйом ліфтом – 250 грн (якщо дозволяють габарити товару)
 • Виклик Майстра – 250 грн
 • Заміри по м.Львів 250-400 грн
  Платне зберігання:
  з 6-го дня якщо товар зі складу
  з 8-го дня товар під замовлення30-50кг(стіл, крісло, комод ширина до 100см, пуф) 15грн/день за одну позицію50-120кг(ліжко, матрац, шафа в розборі, диван, 30грн/день за позицію
ВАРТІСТЬ ЗБІРКИ М'ЯКИХ МЕБЛІВ
ВАРТІСТЬ ЗБІРКИ КОРПУСНИХ МЕБЛІВ
ВАРТІСТЬ ЗБІРКИ М'ЯКИХ МЕБЛІВ

Прямий диван – 150 грн.
Кутовий диван – 200 грн.

ВАРТІСТЬ ЗБІРКИ КОРПУСНИХ МЕБЛІВ

Вітальні – 15% від вартості виробу
Шафа-купе 10% від вартості виробу
Кухня-від 15% і вище(прораховується індивідуально менеджером)
Спальні – 10-15% від вартості
Інші корпусні меблі-15% від вартості.
Повішання корпусних меблів – 50 грн/отвір

Доставка по місту Львів може здійснюватись в день покупки, якщо товар є в наявності і в цей день запланований маршрут по доставках. Термін доставки по місту 1-3 дні з моменту покупки та при наявності товару. Якщо вам терміново потрібно доставити в день покупки, ми зробимо усе можливе щоб Вам допомогти!
Меню