Як поставити кутовий диван по «фен-шую»: поради

Правила феншуй цілком можна застосувати в будь-якому житлі – це комбінація розумної ергономіки і чарівної містики, яка допомагає нам зробити будинок нашою обителлю, фортецею і затишним прихистком. Однак кутовий диван – це не тільки зручна і практична меблель, а й предмет, який необхідно акуратно вводити в простір згідно з давнім практикам. Ось декілька порад про те, як зробити все правильно, не порушивши циркуляцію енергії Ци.

кутовий диван

Новий або старий

Тут все однозначно: постарайтеся позбутися старих меблів, так як в ній роками затримувалася негативна енергія. Знавці стверджують, що в крайньому випадку необхідно хоча б змінити оббивку, додавши на неї зображення лотоса, щоб «задобрити» духів. Зрозуміло, у Львові ви з легкістю знайдете оптимальний вихід з положення – тут стабільно є великий асортимент меблів і послуг.

Місцезнаходження

Почнемо з теорії фен-шуй, яка визначає положення кожної речі в інтер’єрі. Фахівці рекомендують не розміщувати м’які меблі напроти дверей в кімнату – по можливості, слід уникати цього варіанту, або постаратися змістити предмет щодо дверей в сторону. На щастя, кутові моделі мають «перевагу» з одного краю, і саме цією частиною ви можете “перетягнути” позитивну енергію на себе.

На щастя, наші кімнати найчастіше мають правильну прямокутну форму, як і вимагає східне вчення. І ідеальним розташуванням меблів вважається установка її уздовж стін – зокрема, спинка дивана повинна примикати до стіни, але не до інших меблів (наприклад, шафи) або до вікна. Ваша мета – захистити лежачого або сидячу людини від «удару в спину», дати йому відчуття захищеності. Ось чому нічого нависати не повинно – навіть люстри, бра і красиві арт-об’єкти краще перемістити подалі від свого розслабленого тіла.

Призначення

Часто ми купуємо дивани не тільки для відпочинку і прийому гостей, а й в якості спального місця. Якщо це ваш випадок, то з кутовою моделлю необхідно бути найбільш обережними. Вважається, що найбільш гарне місце для ліжка – найвіддаленіший від вхідних дверей кут. Вся справа в тому, що під час відпочинку і сну ми уразливі перед злими силами, тому важливо захистити сплячого.

Також ваш кутовий диван-ліжко не повинен стояти під вікном. Над головою сплячого також не повинно бути картин, полиць і інших елементів декору. Також уникайте балок на стелі, котрі як би «перетинають» відпочиваючу людину уздовж або поперек.

кутовий диван розкладений вигляд

Про форму

Складність полягає в тому, що для фен-шуй характерно використання максимально більшої кількості заокруглених форм. Кути, особливо спрямовані на людину, не вітаються – вони ототожнюються «стрілами з отрутою, котрі труять душу». Але так як диван – це предмет м’яких меблів, що має пишний обсяг і похилі обриси, то можна знайти способи «заокруглення» кутових моментів. «Згладити» цей ефект можна за рахунок красивої тканини, природних принтів і забарвлень.

Колір і фактура оббивки

Як кажуть експерти, «матчастина» говорить, що дуже важливо уникати поєднання кольорів, що належать до протилежних стихій. Тобто, краще не комбінувати в одній моделі синій і червоний, чорний і помаранчевий, ( «воду» і «вогонь»). Якщо вподобані меблі виконані в цьому кольорі, то на допомогу прийдуть фабрики, де можливе виготовлення диванів за індивідуальним замовленням.

Крім того, варто звернути увагу на сам матеріал оббивки. Шкіряний диван – «багатий» і «благополучний». Якщо ж потрібно більше затишку – матеріал повинен бути якомога більш натуральним і гладким на дотик.

Де купити

Ви легко можете купити тут кутовий диван з доставкою додому та розмістити його у відповідності з порадами експертів, які ми привели в цій статті. Бажаємо вам зберегти і примножити позитивну енергію Ци у вашому будинку, уникати негативу і осягнути гармонію в своєму просторі!

Uncategorized

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Меню